Site & Apartman Güvenliği

Kendini güvende hissettiği, ailesinin her daim güvende olduğunu bildiği bir yerde yaşam sürmek herkesin hakkı diye düşünüyoruz. Bu düşünceyle hareket ediyor ve sizler için durmadan çabalıyoruz. Alo Güvenlik Eğitim ve Koruma Sistemleri olarak 2009 yılından bu yana İstanbul Kadıköy’de sizleri her daim güvende tutmak için özenle çalışmalarımıza devam ederken her zaman yenileniyor ve asla bozmadığımız güvenilirlik çizgimizde yine yeniden sizler için kurumsallaşıyoruz. Şirket personellerimiz her daim saygılı, alanında uzmanlaşmış, yeni şeyler öğrenmeye açık, donanımlı, bilgili, mesleğine bağlı ve takım çalışmasına oldukça yatkındır. İçişleri Bakanlığı’ndan almış olduğumuz özel güvenlik şirketi izin belgemiz de mevcuttur. %100 müşteri memnuniyeti ve mutluluğu ile temellendirmiş olduğumuz güvenlik hizmetlerimizin zamanla Türkiye’de güvenlik sistemi şirketleri arasında en iyisi olarak anılmasını ve dünyaya da örnek teşkil etmesini umuyor ve bunun gerçekleşmesini yürekten istiyoruz.

Villa tipi konutlar , toplu konutlar ve site şeklinde olan konutlarda yaşamakta olan siz değerli müşterilerimizin huzurlu olması ve kendini her an güvende hissetmesi için gereken tüm güvenlik önlemlerini itinayla almaya devam ediyoruz. Bu tür önemleri almadan ve uygulamadan önce ise hırsızlık , sabotaj , saldırı gibi tamamen can sıkıcı olan durumlar için güvenilir ve derinlemesine bir analiz yapmaktayız. Güvenlik açığı analizinin hepsini İşbu site güvenlik testinden geçirerek yapıyoruz. Her şeyi usulüne göre yaptığımız için de başarımızı her zaman arttırıyoruz. Bahsi geçen güvenlik testi sonrasında ise tüm güvenlik açıklarını tespit ediyoruz ve bu tür oldukça önemli ve sizlerin huzurunu tehdit eden güvenlik açıklarını yok etmek için gerekli olan görevli sayısını titizlikle ayarlayarak hizmetimizi vermeye başlıyoruz. Elde edilen sonuçlar site yönetiminin onayından geçtiği takdirde güvenlik hizmetine geciktirmeden hızlı bir şekilde başlıyoruz. Fakat analiz sonunda elde edilen sonuçlar site yönetimi yahut site ya da konut üzerinde yetkisi olan başka birinin onayından geçmez ise site güvenliği sertifikasını alabilmek amacı ile birçok çalışma yaparak ve valilikten izin alarak güvenlik hizmetimize sizleri bekletmeden seri bir şekilde başlıyoruz.

Alo Güvenlik Eğitim ve Koruma sistemlerimiz, güvenliğinizi ve huzurunuzu sağlayacak birçok unsuru kendi sistemi içinde barındırmaktadır. Bu güvenlik unsurlarının bazılarından bahsetmemiz gerekecek olur ise:

  • Kapı telefonu özelliği her güvenlik sistemimizde bulunmaktadır.
  • Şirketimizce gönderilen güvenlik görevlileri her daim apartmana, siteye, villaya girip çıkan kişileri kayıt altına alarak olası kötü bir durum için çeşitli önlemler alır.
  • CCTV (Close Circuit Television) yani kapalı devre televizyon kamera sistemleri güvenlik sistemimiz içerisinde bulunmaktadır.
  • Olmazsa olmazlardan yangın alarm sistemlerimiz ,
  • Siteye giriş güvenlik sistemlerimiz ,
  • Cam kırılma düzeneklerimiz,
  • Alarmlı güvenlik sistemlerimiz bulunmaktadır.