Güvenlik Kursu Eğitimi

Herkesin bildiği üzere ülkemizde özellikle istihdam sorununun sürekli bir şekilde yaşandığı şu dönemde özel güvenlik mesleği çoğu kişi tarafından cazip bulunarak sıkça tercih edilmektedir. ALO Güvenlik Eğitim ve Koruma Hizmetleri şirketi olarak şirketimiz bünyesinde ALO Güvenlik Eğitim ve Koruma Hizmetleri özel güvenlik kursu da vermekteyiz. Tecrübeli , güleryüzlü ve çalışkan ekibimizle sizleri yanımızda görmekten ve ilerleyen zamanlarda belki de sizlerle beraber çalışacak olma ihtimalimizden her zaman büyük bir mutluluk duyuyoruz.
Özel güvenlik görevlisi olmak istiyorum ama bize tanınan haklar tamamen sınırlanmış bir durumda diyorsanız bu haber sizi çok ama çok mutlu edecek ! 2010 yılında çıkarılmış olan özel güvenlik ile ilgili yasa tasarısınca özel güvenlik mesleğini yapan kişilerin yetkileri artıyor ve çalışma alanı skalaları da oldukça genişliyor. Artık özel güvenlik görevlileri de eğitimli köpek kullanmaya hak kazanacak. Ayrıca özel güvenlik görevlileri istedikleri durumda spor etkinliklerinde de görev alabilecekler . Şu hususu da hatırlatmamızda fayda var : Eğer silahlı bir özel güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorsanız 21 yaşınızı doldurmuş olmanız şartı aranmaktadır. Silahlı bir özel güvenlik görevlisi silahını kaybedecek olursa bunun gibi bir durumda 3.000 TL ceza ödemek zorunda kalacak.

ALO Güvenlik Eğitim ve Koruma Hizmetleri özel güvenlik kursu piyasadaki diğer özel güvenlik kursu fiyatlarına göre oldukça bütçe dostu ve uygun fiyatlı olan bir özel güvenlik kursudur. Kursumuza yapacağınız ödemeleri taksitlendirerek ödeme seçeneğiyle kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca toplu kayıtlarda da (10 – 20 kişilik) toplu kayıt indirimi adını verdiğimiz kampanyamızı uygulamaktayız. Kayıt seçeneklerimize , olası bir durumda ertelenmiş ya da ertelenecek olan sınavların son durumlarına , sınav yerlerine , özel güvenlik sınav tablosuna , kursa kayıt olmak için gereken belgelere , kurs adresine ve daha aradığınız birçok önemli ve detaylı bilgiye web sitemizden kolaylıkla ulaşabilir ve istediğiniz zaman çağrı merkezimizi arayarak soru işaretlerinizi anında giderebilirsiniz.

Kursiyerlerine 10 senelik güven ve huzurlu bir kurs ortamı vaat eden şirketimiz ile özel güvenlik mesleğine giden uzun yolda ilk adımı atmak için başka bir yer aramayı asla düşünmeyin , hemen ALO Güvenlik Eğitim ve Koruma Hizmetleri özel güvenlik kursuna gelin , sizin için sağlamış olduğumuz çeşitli fırsatlardan yararlanarak aramıza katılma mutluluğunu yaşayın ! Kurs süresince özel güvenlik mesleğine dair birçok uygulama yapma ve teorik bilgi öğrenme şansına erişme fırsatı yakalayacaksınız. Kalite ve başarının doğru orantılı olduğunu savunarak siz değerli kursiyerlerimize bu kaliteli eğitimi uygun fiyatlı şekilde veriyoruz. Şirketimiz bünyesinde silahlı – silahsız özel güvenlik eğitimlerinin her ikisi de verilmektedir. İsteğiniz doğrultusunda karşılıklı onayımızla hizmet içi atış eğitimlerimize de katılabilirsiniz.