Ev & Ofis Temizliği

Günlük yaşam koşturmacası ve şehir yaşamının keşmekeşinde özellikle çalışan kadınların / erkeklerin gün içinde fazla şekilde yorulduklarından dolayı ev temizliği için hiç vakit bulamadıkları konusunda hemfikir olduğumuzu düşünüyoruz. Büro , ofis sahiplerinin de temizlik için uygun fiyatlı, güvenilir bir temizlik şirketi aradığının farkındayız. Bu ve bunun gibi düşüncelerle hareket ederek 2009 yılından beri her zaman yanınızda olan , aradığınız huzurlu ve güvenli ortamı sizler için hazırlayan ALO Güvenlik Eğitim ve Koruma Hizmetleri şirketimiz bünyesinde ev , ofis , büro temizliği ile ilgili hizmetler de vermekteyiz. Temizlik şirketi aramanıza artık bir son veriyoruz! Biz ALO Güvenlik Eğitim ve Koruma Hizmetleri şirketi olarak temiz, ahlaklı, işine en iyi şekilde yapan, donanımlı personel ekibimizle ne zaman isterseniz ev ve ofis temizliği konusunda da yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Eviniz konusundaki hassasiyetinizi göz önünde bulundurarak temizliğinizi en iyi şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Banyo, mutfak, yatak odası, salon kısacası evin her yerindeki çöpleriniz toplanır, lavabo temizliği yapılır, peteklerin tozu alınır, mutfak dolapları silinir, camlar silinir, bulaşıklar makinaya atılır sonrasında da çıkarılıp yerleştirilir, ortalık toplanır, kıyafetler katlanıp yerlerine yerleştirilir, ev süpürülür, klozet temizlenir ve müşteri tarafından ekstra bir temizlik istenirse o da ücrete tabii olarak yapılır.

Ofisiniz konusundaki hassasiyetinizi de göz önünde bulundurmayı elbette unutmuyoruz ve bunun içinde sizlere hizmet sunuyoruz. Banyo & WC, mutfak, toplantı odası, salon tek tek büyük bir titizlik ve özenle temizlenir. Çöpler toplanır, camlar silinir, aynalar temizlenir, etraf süpürülür, petekler silinir, bilgisayarlar da mikrofiber bezlerle temizlenir, masalar temizlenir, klozet temizliği yapılır, koltuklar silinir, lekesi varsa da çıkarılır.

Personellerimiz ev ve ofis temizliğinde her daim eldiven kullanmaktadır, bu bir hijyen kuralı olarak belirlenmiştir. Büro ve ofis temizliğinde masaların üstünde bulunan hiçbir evrak ve eşyanın yeri değiştirilmemelidir, bu da önemli bir kuraldır. Klozet temizliğinde kullanılan gereçler başka bir yerin temizliğinde katiyen kullanılmaz. Küllük gibi eşyaların boşaltılırken dikkatli şekilde boşaltılarak temizlenmesi gereklidir.

Web sitemizde de bulunmakta olan telefon numaramızdan bize ulaşabilir ya da şirketimizi ziyaret ederek günü ve adresi belirleyerek , bizlere bildirerek temizlik hizmetimizden uygun fiyat seçenekleri ve kampanya fırsatları ile kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Elbette istek, şikayet ve dilekleriniz için de istediğiniz zaman bize ulaşarak soru işaretlerinizi giderebilirsiniz. ALO Güvenlik Eğitim ve Koruma Hizmetleri temizlik hizmetini de %100 müşteri memnuniyetini her zaman önemsiyor olma mottosundan yola çıkarak müşteri hizmetleri konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacağınızı garanti ederek sizlere sunmaya çaba gösterir.

Güven sağlamak bizim işimiz. Yaşadığınız yerin güvenini sağlarken yaşadığınız yeri pırıl pırıl ve tertemiz yapmak da bizim görevimiz!